NARRATORA BOHATERA MATKA co to jest
Kto to jest MATKA BOHATERA NARRATORA? Słownik spokojna, spośród innych wiejskich kobiet wyróżniały.

Biografia Matka Bohatera Narratora

Kim był MATKA BOHATERA NARRATORA: Nagiego sadu W. Myśliwskiego chłopka, kobieta cicha i spokojna, spośród innych wiejskich kobiet wyróżniały ją długie, sięgające do ziemi włosy. Z mężem żyła zgodnie, lecz prawie w ogóle z nim nie rozmawiała, była zdolna do ogromnego poświęcenia;by uzdrowić syna, niosła go poprzez cały dzień w poszukiwaniu dziewięciu mostów. Zmarła cicho i niepostrzeżenie, wtedy gdy jej mąż rozpoczął podupadać na zdrowiu

LITERATURA MOSSOWIE:
biografia T. Brezy Adam Grywałd bogata rodzina warszawska, która z potentatów przemysłowych przekształciła się w spokojnych obywateli ziemskich i mieszczuchów ;psychiczna degradacja rodziców, obojętność i matka bohatera narratora.
LITERATURA MARMIEŁADOW:
biografia bohater powieści F. Dostojewskiego Zbrodnia i kara były urzędnik, pijak. Ginie potrącony poprzez powóz. Tata; Soni matka bohatera narratora.
LITERATURA MARIA:
biografia Malczewskiego Maria córka; Miecznika, żona; Wacława, w trakcie kuligu, gdy jest sama w domu, wkracza do jej domu zamaskowane towarzystwo;Maski śpiewają pieśń śmierci i topią ją w stawie matka bohatera narratora.

Czym jest Narratora Bohatera Matka znaczenie w Słownik bohaterów M .

  • Dodano:
  • Autor: