MATKA COURAGE ANNA FIERLING co to jest
Kto to jest MATKA COURAGE (ANNA FIERLING)? Słownik okresie wojny trzydziestoletniej markietanka.

Biografia Matka Courage (Anna Fierling)

Kim był MATKA COURAGE (ANNA FIERLING): tytułowa postać z dramatu B. Brechta Matka Courage. W okresie wojny trzydziestoletniej markietanka matka trojga dzieci z różnych ojców ( Eilif,; Schweizerkas,; Katarzyna). Wojna to dla niej "biznes, gdzie ważą ołów zamiast krup", rozpatruje ją w pierwszej kolejności pod kątem możliwości utrzymania rodziny. Odważna, pozbawiona sentymentów, o ciętym języku. Stara się być niezłą matką, chociaż niekiedy zwycięża w niej kobieta interesu

LITERATURA MICK:
biografia Pintera Dozorca młody mężczyzna po dwudziestce, kupiec i dostawca, właściciel ciężarówki i najprawdopodobniej pokoju; Astona. Martwi go bezczynność Astona, zwierza się z tego; Daviesowi. Sam zamierza matka courage (anna fierling).
LITERATURA MC DOUGALL KATHLEEN:
biografia M. Kuncewiczowej Tristan 1946 młoda studentka psychofizjologii, córka Harpagona i matki wariatki , przeżywająca romantyczną, aczkolwiek bierną miłość do; Michała Gaszyńskiego;po rozstaniu z nim matka courage (anna fierling).
LITERATURA MAKBET:
biografia tragedii W. Szekspira Makbet trzy Czarownice przepowiadają mu zaszczyty i koronę królewską, aczkolwiek ta nie zostanie w jego rodzinie, co wkrótce rozpoczyna się sprawdzać. Władca; Dunkan za zasługi matka courage (anna fierling).

Czym jest MATKA COURAGE (ANNA FIERLING) znaczenie w Słownik bohaterów M .

  • Dodano:
  • Autor: