co to jest
Kto to jest MAY? Słownik urodzona w Szanghaju, lekarka z zawodu (doktoryzowała się w Heidelbergu i.

Biografia May

Kim był MAY: postać z powieści A. Malraux Dola człowiecza Niemka urodzona w Szanghaju, lekarka z zawodu (doktoryzowała się w Heidelbergu i Paryżu, mówiła po francusku z nienagannym akcentem), należy do organizacji bojowej. Kochanka; Kya, dla której miłość i walka rewolucyjna to jedno i to samo. Po śmierci ukochanego wyjeżdża do Japonii;chce jechać do Związku Radzieckiego, aby pracować w Moskwie w sekcji agitacyjnej

LITERATURA MAŁY JOHN:
biografia postać ze staroangielskiej legendy o Robin Hoodzie wbrew przydomkowi potężnie zbudowany i mocny mężczyzna, który, pokonany poprzez; Robin Hooda, przyłącza się do jego drużyny may.
LITERATURA MOLICKA ZENIA (ZEŃKA):
biografia postaci powieści J. Kurka Grypa szaleje w Naprawie kasjerka w kinie w Jordanowie, dziewczyna o bogatej przeszłości erotycznej. Przeżywa ogromną miłość do; Zygmunta Szczepaniaka. Umiera na grypę may.
LITERATURA MUNRO ALICJA:
biografia F. Coopera Ostatni Mohikanin młoda, piękna córka pułkownika armii angielskiej, przyrodnia siostra; Kory Munro, którą w drodze do fortu ojca porwali Irokezi. Po licznych perypetiach uratowana poprzez may.

Czym jest May znaczenie w Słownik bohaterów M .

  • Dodano:
  • Autor: