PROKOFIJEWICZ PANTELEJ co to jest
Kto to jest MELECHOW PANTELEJ PROKOFIJEWICZ? Słownik Donu, senior rodu, tata trojga dzieci. Ożenił.

Biografia Melechow Pantelej Prokofijewicz

Kim był MELECHOW PANTELEJ PROKOFIJEWICZ: jeden z bohaterów epopei M. Szołochowa Cichy Don Kozak znad Donu, senior rodu, tata trojga dzieci. Ożenił; GriszkęMelechowa z; Natalią Korszunow. W okresie wojny został wybrany delegatem do Koła Wojskowego. Pod koniec stworzenia kozackiego zmobilizowany. Zdezerterował po trzech dniach, za co został zdegradowany poprzez sąd wojskowy. Później uciekł z rodziną z chutoru przed "Czerwonymi". Umarł w drodze

LITERATURA MÜLLER JOHANN:
biografia Szczypiorskiego Start Niemiec z ciała, Polak z duszy , socjalista, bojowiec PPS, więziony na Pawiaku, zesłany na katorgę. W okresie II wojny światowej wykorzystuje własne niemieckie pochodzenie melechow pantelej prokofijewicz.
LITERATURA MOJŻESZ:
biografia Orwella Folwark zwierzęcy oswojony poprzez gospodarza kruk. Zwierzęta nie lubią go, ponieważ nie musi pracować. Chętnie jednak słuchają jego opowieści o Raju Zwierząt, gdzie zaznają szczęścia melechow pantelej prokofijewicz.
LITERATURA MARTWITZ CLARKE:
biografia bohater powieści M. Rodziewiczówny Dewajtis Amerykanin, syn bogatego człowieka, który przygarnął; Irenę Orwid, zakochał się bez pamięci w; Hance Czertwan melechow pantelej prokofijewicz.

Czym jest Prokofijewicz Pantelej Melechow znaczenie w Słownik bohaterów M .

  • Dodano:
  • Autor: