LADY MILFORD co to jest
Kto to jest MILFORD, LADY? Słownik właściwe nazwisko Emilia Norfolk, potomkini buntowników.

Biografia Milford, Lady

Kim był MILFORD, LADY: postać dramatu F. Schillera Intryga i miłość Angielka, właściwe nazwisko Emilia Norfolk, potomkini buntowników, szlachetna i uczciwa, własne stanowisko książęcej metresy wykorzystywała dla dobra poddanych. Nie wiedziała, iż w jej imieniu gnębi się lud (historia wywiezienia 7 tys. chłopów do Ameryki w zamian za brylanty). Zakochana w; Ferdynandzie von Walter, grozi; Luizie Miller bezwzględną walką. Ujęta szlachetnością rywalki, która usuwa się w cień, porzuca księcia, postanawia żyć cnotliwie i zarabiać na swe utrzymanie

LITERATURA MOLTENI EMILIA:
biografia A. Moravii Pogarda piękna żona; Riccarda Molteni. Jej relacja do męża wymienia się z miłości w pogardę, kiedy Riccardo okazuje się słabym, chwiejnym karierowiczem i egoistą, gotowym sprzeniewierzyć milford, lady.
LITERATURA MAJEWSKA MARTA:
biografia bohaterka powieści L. Tyrmada Niedobry absolwentka historii sztuki, zatrudniona w Muzeum Narodowym, przyjaciółka doktora; Halskiego, uwięziona poprzez członków mafii, uwolniona poprzez; Złego milford, lady.
LITERATURA MANNON CHRISTINE:
biografia tragedii E. O´ Neilla Żałoba przystoi Elektrze Klitemnestra , żona; Ezry Mannona, wysoka, piękna, czterdziestoletnia kobieta o miedzianych włosach. W trakcie nieobecności męża ma romans z; Adamem milford, lady.

Czym jest Lady Milford znaczenie w Słownik bohaterów M .

  • Dodano:
  • Autor: