LADY MILFORD co to jest
Kto to jest MILFORD, LADY? Słownik właściwe nazwisko Emilia Norfolk, potomkini buntowników.

Biografia Milford, Lady

Kim był MILFORD, LADY: postać dramatu F. Schillera Intryga i miłość Angielka, właściwe nazwisko Emilia Norfolk, potomkini buntowników, szlachetna i uczciwa, własne stanowisko książęcej metresy wykorzystywała dla dobra poddanych. Nie wiedziała, iż w jej imieniu gnębi się lud (historia wywiezienia 7 tys. chłopów do Ameryki w zamian za brylanty). Zakochana w; Ferdynandzie von Walter, grozi; Luizie Miller bezwzględną walką. Ujęta szlachetnością rywalki, która usuwa się w cień, porzuca księcia, postanawia żyć cnotliwie i zarabiać na swe utrzymanie

LITERATURA MILLER LUIZA:
biografia Schillera Intryga i miłość córka miejskiego muzykanta, łagodna i szlachetna, buntuje się przeciwko różnicom stanowym, które nie pozwalają jej wyjść za; Ferdynanda von Waltera. Aby ocalić życie ojca milford, lady.
LITERATURA MAREK:
biografia Szaniawskiego Adwokat i róże wychowanek mecenasa; Wilchera, jego uczeń i następca w zawodzie adwokata, w okresie przygotowywania obrony młodego człowieka oskarżonego o kradzież róż z ogrodu mecenasa milford, lady.
LITERATURA MAĆKO Z BOGDAŃCA:
biografia bohater powieści H. Sienkiewicza Krzyżacy maskujący własną chciwość, dzielny, stary rycerz;stryj i opiekun; Zbyszka z Bogdańca;pragnął ożenić go z; Jagienką milford, lady.

Czym jest Lady Milford znaczenie w Słownik bohaterów M .

  • Dodano:
  • Autor: