MŁYNARZ co to jest
Kto to jest MŁYNARZ? Słownik wędruje wspólnie z innymi do Canterbury, aby złożyć hołd męczennikowi.

Biografia Młynarz

Kim był MŁYNARZ: jeden z bohaterów Opowieści kanterberyjskich G. Chaucera wędruje wspólnie z innymi do Canterbury, aby złożyć hołd męczennikowi. W drodze opowiada frywolną historyjkę o cieśli, jego żonie, kleryku i szkolarzu, gdzie żona cieśli zdradza męża ze szkolarzem, upokarza kleryka, który mści się, przypalając gorącym lemieszem siedzenie szkolarza, a cieśla w oczach innych staje się wariatem

LITERATURA MALIĆ GRUBAN:
biografia powieści M. Bulatovicia Bohater na ośle mieszkaniec Czarnogóry, podrzutek, wychowywany poprzez przypadkowych ludzi, wyróżniał się niskim wzrostem. W trakcie wojny nie wiadomo za jakie kapitał młynarz.
LITERATURA MARIA:
biografia Camusa Obcy kochanka; Meursaulta. Pogodna, wesoła dziewczyna, która marzyła, aby zostać żoną Meursaulta. Po jego aresztowaniu poprzez jakiś czas przychodziła na widzenia, później przestała młynarz.
LITERATURA MYSZKIN LEW NIKOŁAJEWICZ:
biografia powieści F. Dostojewskiego Idiota książę, człowiek nadzwyczajnie szczery, prostoduszny, potulny i naiwny, regularnie stanowił przedmiot towarzyskich drwin i intryg (nazywano go idiotą). Miał talent młynarz.

Czym jest Młynarz znaczenie w Słownik bohaterów M .

  • Dodano:
  • Autor: