MOUCH co to jest
Kto to jest MOUCH? Słownik czasu kochanka; narratora, ekscentryczna pseudointelektualistka.

Biografia Mouch

Kim był MOUCH: jedna z bohaterek powieści A. Carpentiera Podróż do źródeł czasu kochanka; narratora, ekscentryczna pseudointelektualistka, kapryśna, lubi to, co modne, należy do ludzi, którzy wierzą we swoje kłamstwa. Wyjeżdża z narratorem do puszczy, aby towarzyszyć mu w poszukiwaniu starych instrumentów. Tam przeżywa miejscową rewolucję. Pobita poprzez; Rosario, upokorzona, zdradzona i opuszczona, wraca do cywilizowanego świata

LITERATURA MAZEPA:
biografia dramatu J. Słowackiego Mazepa paź króla; Jana Kazimierza;zalotnik, próbujący romansować z; Amelią, żoną; Wojewody;wpada w tarapaty, odkrywając romans Amelii ze; Zbigniewem, synem Wojewody. Broniąc mouch.
LITERATURA MAGDALENA:
biografia powieści Cz. Miłosza Dolina Issy gospodyni na plebanii, którą we wsi posądzano, iż żyje z księdzem. Kiedy ksiądz się jej pozbył, otruła się trutką na szczury. Po jej śmierci opowiadano, iż jej duch mouch.
LITERATURA MARCELINA:
biografia postać w powieści A. Gide´a Immoralista żona; Michała, kobieta pełna wdzięku, dobroci i słodyczy. Otaczała go staraniami w chorobie;tolerowała jego egoistyczny tryb życia mouch.

Czym jest Mouch znaczenie w Słownik bohaterów M .

  • Dodano:
  • Autor: