NAPHTA co to jest
Kto to jest NAPHTA LEO? Słownik przeszedł na katolicyzm, jezuita. Bardzo efektywny w dyskusji. Chce.

Biografia Naphta Leo

Kim był NAPHTA LEO: bohater powieści T. Manna Czarodziejska góra Żyd, który przeszedł na katolicyzm, jezuita. Bardzo efektywny w dyskusji. Chce wpływać na; Hansa Castorpa, jest synonimem autorytaryzmu, religijnego absolutyzmu i mistycyzmu. Wyzywa na pojedynek; Lodovico Settembriniego, z którym prowadzi liczne duży światopoglądowe, lecz w ostatniej chwili kieruje pistolet w własną stronę i popełnia samobójstwo

LITERATURA NIEDZIELA:
biografia jeden z bohaterów powieści G.K. Chestertona Człowiek, który był Czwartkiem nazywa siebie Sabatem, pokojem Bożym. Szef Scotland Yardu i prezes Najwyższej Porady Anarchistów Europy w jednej osobie naphta leo.
LITERATURA NARSES:
biografia Malewskiej Przemija postać świata eunuch, najbliższy doradca cesarza Justyniana;jako chłopiec porwany z rodzinnej Armenii, wykastrowany i oddany na służbę dworowi, został wodzem naczelnym wojsk naphta leo.
LITERATURA NARRATOR:
biografia Exupéry´ego Mały Książę jest pilotem, któremu zepsuł się samolot i przymusowo lądował na Saharze. Pilot spotkał; Małego Księcia, narysował mu baranka i wysłuchał opowieści tytułowego bohatera o jego naphta leo.

Czym jest Leo Naphta znaczenie w Słownik bohaterów N .

  • Dodano:
  • Autor: