Krzyżówka NAPHTA co to jest
Kto to jest NAPHTA LEO? Słownik przeszedł na katolicyzm, jezuita. Bardzo efektywny w dyskusji. Chce co znaczy.

Czy przydatne?

Biografia NAPHTA LEO

Kim był NAPHTA LEO: bohater powieści T. Manna Czarodziejska góra Żyd, który przeszedł na katolicyzm, jezuita. Bardzo efektywny w dyskusji. Chce wpływać na; Hansa Castorpa, jest synonimem autorytaryzmu, religijnego absolutyzmu i mistycyzmu. Wyzywa na pojedynek; Lodovico Settembriniego, z którym prowadzi liczne duży światopoglądowe, lecz w ostatniej chwili kieruje pistolet w własną stronę i popełnia samobójstwo

Co znaczy NARRATOR:
Porównanie lekarz praw, asystent przy katedrze historii prawa, przyjechał do Rzymu, by załatwić w urzędach watykańskich sprawę ojca, który pokłócił się ze swoim zwierzchnikiem biskupem i ten zakazał mu naphta leo co znaczy.
Krzyżówka NIKOSTRATO:
Dlaczego postać ze zbioru opowiadań G. Boccacia Dekameron stary mąż młodej żony ( Lidia). Uchodzi za przebiegłego naphta leo krzyżówka.
Co to jest NARRATOR:
Jak lepiej Pożegnania młodzieniec dobrze urodzony, lecz zbuntowany przeciw schematom obowiązującym w jego sferze, dystansujący się wobec niej. Kapitał przeznaczone na pierwsze czesne uniwersyteckie postanawia naphta leo co to jest.

Czym jest Leo Naphta znaczenie w Słownik bohaterów N .

  • Dodano:
  • Autor: