NARRATOR co to jest
Kto to jest NARRATOR? Słownik czasu muzyk, filmowiec, para się handlem, dla niego związek małżeński.

Biografia Narrator

Kim był NARRATOR: kluczowy bohater powieści A. Carpentiera Podróż do źródeł czasu muzyk, filmowiec, para się handlem, dla niego związek małżeński dawno przestał mieć znaczenie. Osamotniony, szuka czułości w ramionach; Mouch, z którą wyjeżdża w głąb dżungli nad rzekę Orinoko w poszukiwaniu starych instrumentów muzycznych (zawarł umowę z uniwersytetem). W podróży odnajduje sedno swego istnienia, ponieważ okazuje się ona być podróżą do źródeł, do pierwotnych nazw, miejsc, które nie istnieją w cywilizowanym świecie. To jest również podróż poprzez muzykę, kulturę starożytną, religię, czas dzieciństwa. Poznaje autentyczną miłość, spotykając kobietę nie przesiąkniętą cywilizacją Zachodu. Komponuje utwór swego życia. Trafia do miasta; Adelantada. Z konieczności wraca do cywilizacji, staje się gwiazdą mass mediów, chociaż tego nie chce. Próbuje rozwieść się z żoną, przekonuje się o braku uczuć wobec kochanki, traci bez pośpiechu oszczędności, czuje się obco w świecie, gdzie zagubiono istotę rzeczy. Wraca do dżungli, lecz nie odnajduje już świata, miejsc, ludzi, których nie tak dawno kochał

LITERATURA NORSKA HELENA:
biografia jedna z postaci w powieści B. Prusa Emancypantki córka; Karoliny Latter z pierwszego małżeństwa, megalomanka, kokietka, egoistka, intrygantka pełna cynizmu. Wyszła za mąż za syna; Korkowiczów narrator.
LITERATURA NIECHCIC BOGUMIŁ:
biografia Dąbrowskiej Noce i dnie zdeklasowany szlachcic, powstaniec styczniowy, dzierżawca majątków w Krępie i Serbinowie;mąż; Barbary z Ostrzeńskich Niechcic;człowiek żyjący w zgodzie z naturą, wyznający narrator.
LITERATURA NARRATOR:
biografia opowiadania I. Bunina Antonówki szlachcic przywiązany do krajobrazu wiejskiego, wiejskich obyczajów i zwyczajów (polowania, czytanie książek). Odnajduje się w zespoleniu człowieka ze światem natury narrator.

Czym jest Narrator znaczenie w Słownik bohaterów N .

  • Dodano:
  • Autor: