NARRATOR co to jest
Kto to jest NARRATOR? Słownik przybierający w powieści dwie role narracyjne: aktora i komentatora.

Biografia Narrator

Kim był NARRATOR: bezimienny bohater powieści S. Dygata Jezioro Bodeńskie przybierający w powieści dwie role narracyjne: aktora i komentatora;bywa zarówno twórcą jak i odbiorcą portretu, jaki sobie tworzy;wywodzi swą genealogię z romantyzmu, twierdzi, iż w jego żyłach płynie polsko francuska krew;w obozie dla internowanych nad Jeziorem Bodeńskim uwodzi; Suzanne i; Jankę Birmin;nonszalancki, łamiący stereotypy, kodeksy, grający, infantylny, aczkolwiek jednocześnie zagubiony i samotny

LITERATURA NAZGULE (UPIORY PIERŚCIENIA, CZARNI JE¬D¬CY):
biografia J. Tolkiena Król Pierścieni: Wyprawa, Dwie Wieże, Powrót Króla niewolnicy Dziewięciu Pierścieni. Nieśmiertelne sługi; Saurona, groźni na swych czarnych rumakach. Walczą ostrą bronią i czarami narrator.
LITERATURA NORSKA HELENA:
biografia jedna z postaci w powieści B. Prusa Emancypantki córka; Karoliny Latter z pierwszego małżeństwa, megalomanka, kokietka, egoistka, intrygantka pełna cynizmu. Wyszła za mąż za syna; Korkowiczów narrator.
LITERATURA NIECHCIC BARBARA:
biografia M. Dąbrowskiej Noce i dnie żona; Bogumiła Niechcica, natura nie pogodzona z życiem i z tym, co posiada;histeryczka, czuje wokół siebie zagrożenie. W młodości dzielna patriotka, potem całą uwagę narrator.

Czym jest Narrator znaczenie w Słownik bohaterów N .

  • Dodano:
  • Autor: