NARRATOR co to jest
Kto to jest NARRATOR? Słownik turysta ze Wschodu przebywający w Wenecji;tu poznaje; Monizę Clavier.

Biografia Narrator

Kim był NARRATOR: bohater opowiadania S. Mrożka Moniza Clavier bezimienny turysta ze Wschodu przebywający w Wenecji;tu poznaje; Monizę Clavier, piękną aktorkę;spotkanie to odmienia jego życie, daje mu szansę poznania "lepszego" świata;środowisko, w jakim rozpoczyna bywać, przekonane o rosyjskim pochodzeniu bohatera, przyjmuje go z zainteresowaniem i aprobatą;turysta Rosjanin staje się uosobieniem prostoty i prymitywizmu

LITERATURA NEGREL PAWEŁ:
biografia postać z powieści E. Zoli Germinal młody inż., wymagający, odważny, kompetentny;kochanek pani Hennebeau (i jej siostrzeniec), niedoszły mąż Cecylki Gregoire narrator.
LITERATURA NELL I NAGG:
biografia S. Becketta Końcówka matka i tata; Hamma. Tkwią w kubłach, z których od czasu do czasu wynurzają się i proszą o jedzenie. Oboje stracili nogi w sytuacji z tandemem w Ardenach. Opowiadają sobie narrator.
LITERATURA NANA:
biografia dramatu K. Čapka R. U. R. piastunka i wykorzystywana Heleny, której wypowiedzi urastają do rangi głosu ludu. Przemawia poprzez nią zdrowy rozsądek, lęk przed desakralizacją świata, strach przed narrator.

Czym jest Narrator znaczenie w Słownik bohaterów N .

  • Dodano:
  • Autor: