NARRATOR co to jest
Kto to jest NARRATOR? Słownik autora;wspomina; Anda w okresie jego ostatniej podróży na zjazd.

Biografia Narrator

Kim był NARRATOR: bezimienny bohater opowiadania S. Czycza And porte-parole autora;wspomina; Anda w okresie jego ostatniej podróży na zjazd młodych literatów;drobiazgowo odtwarza zachowanie swego przyjaciela, jego pozy i czyny;w pewnym sensie pragnie go naśladować;twierdzi, iż nie jest możliwa dzisiaj żadna ogromna tragedia duchowa, albowiem "jeżeli coś w nas jest ogromne i nie przestaje być ogromne, to dowód, iż nie istnieje"

LITERATURA NERON:
biografia postaci w powieści H. Sienkiewicza Quo vadis despotyczny król Rzymu, pisarz i śpiewak. Skazał na śmierć brata, matkę i żonę. Prześladowca chrześcijan, których oskarżył o podpalenie Rzymu, chociaż narrator.
LITERATURA NANON:
biografia powieści H. de Balzaka Eugenia Grandet zwana również Ogromną Nanon;wykorzystywana Grandetów o potężnej budowie ciała, bardzo pracowita, niewolniczo posłuszna i ślepo przywiązana do rodziny. Dorobek narrator.
LITERATURA NORSKI KAZIMIERZ:
biografia powieści B. Prusa Emancypantki syn; Karoliny Latter z pierwszego małżeństwa, bawidamek, karciarz, egoista, uwiódł nauczycielkę z pensji matki. Wykorzystuje matkę finansowo, a po jej śmierci zostaje narrator.

Czym jest Narrator znaczenie w Słownik bohaterów N .

  • Dodano:
  • Autor: