NARRATOR co to jest
Kto to jest NARRATOR? Słownik Knighta równocześnie jej bohater. Przyrodni brat; Sebastiana Knighta.

Biografia Narrator

Kim był NARRATOR: postać z powieści V. Nabokova Prawdziwe życie Sebastiana Knighta równocześnie jej bohater. Przyrodni brat; Sebastiana Knighta. Rosyjski emigrant, który po śmierci Sebastiana stara się zrekonstruować jego życie. Podąża tropem europejskich podróży brata, spotyka się z jego znajomymi, analizuje jego utwory. Nareszcie rozpoczyna utożsamiać się z Knightem ("maska Sebastiana przywarła mi do twarzy")

LITERATURA NEGREL PAWEŁ:
biografia postać z powieści E. Zoli Germinal młody inż., wymagający, odważny, kompetentny;kochanek pani Hennebeau (i jej siostrzeniec), niedoszły mąż Cecylki Gregoire narrator.
LITERATURA NAPHTA LEO:
biografia Manna Czarodziejska góra Żyd, który przeszedł na katolicyzm, jezuita. Bardzo efektywny w dyskusji. Chce wpływać na; Hansa Castorpa, jest synonimem autorytaryzmu, religijnego absolutyzmu i mistycyzmu narrator.
LITERATURA NARRATOR:
biografia lekarz praw, asystent przy katedrze historii prawa, przyjechał do Rzymu, by załatwić w urzędach watykańskich sprawę ojca, który pokłócił się ze swoim zwierzchnikiem biskupem i ten zakazał mu narrator.

Czym jest Narrator znaczenie w Słownik bohaterów N .

  • Dodano:
  • Autor: