NARRATOR co to jest
Kto to jest NARRATOR? Słownik w okresie wojny szeregowiec w piechocie, po wojnie na Uniwersytecie w.

Biografia Narrator

Kim był NARRATOR: powieści K. Vonneguta Rzeźnia numer pięć poeta amerykański, w okresie wojny szeregowiec w piechocie, po wojnie na Uniwersytecie w Chicago na Wydziale Antropologii, spotkał się z Bernardem O´Harą, przyjacielem z czasów wojny, chcąc sobie te czasy przypomnieć;jednak w takich wspomnieniach nie mogli znaleźć nic dobrego;spostrzega, że jako poeta jest potępiany poprzez Mary, żonę O´Hary, która uważa, iż pisarze idealizowaniem obrazów wojennych i gloryfikowaniem ich podżegają do nowych wojen

LITERATURA NAPHTA LEO:
biografia Manna Czarodziejska góra Żyd, który przeszedł na katolicyzm, jezuita. Bardzo efektywny w dyskusji. Chce wpływać na; Hansa Castorpa, jest synonimem autorytaryzmu, religijnego absolutyzmu i mistycyzmu narrator.
LITERATURA NIECHCIC BOGUMIŁ:
biografia Dąbrowskiej Noce i dnie zdeklasowany szlachcic, powstaniec styczniowy, dzierżawca majątków w Krępie i Serbinowie;mąż; Barbary z Ostrzeńskich Niechcic;człowiek żyjący w zgodzie z naturą, wyznający narrator.
LITERATURA NATASZA:
biografia postać z dramatu A. Czechowa Trzy siostry żona; Andrieja Prozorowa;nieokrzesana i samolubna, kochanka; Protopopowa narrator.

Czym jest Narrator znaczenie w Słownik bohaterów N .

  • Dodano:
  • Autor: