NARRATOR co to jest
Kto to jest NARRATOR? Słownik historii prawa, przyjechał do Rzymu, by załatwić w urzędach.

Biografia Narrator

Kim był NARRATOR: Urzędu T. Brezy lekarz praw, asystent przy katedrze historii prawa, przyjechał do Rzymu, by załatwić w urzędach watykańskich sprawę ojca, który pokłócił się ze swoim zwierzchnikiem biskupem i ten zakazał mu wykonywania zawodu (prawnika w sądach kurii) na terenie swej diecezji. Sprawę anulowania decyzji skomplikował fakt śmierci biskupa, którego zaczęto uważać za świętego, nareszcie kwestia została załatwiona w myśl żądań ojca, lecz tylko połowicznie

LITERATURA NACZELNIK POLICJI:
biografia Mrożka Policja sumienny i lojalny pracownik aparatu policyjnego;zdaje sobie sprawę, iż wypuszczenie na wolność ostatniego i jedynego więźnia sprawi, iż dalsze istnienie policji i więzień będzie narrator.
LITERATURA NARRATOR BOHATER:
biografia Poe Zagłada domu Usherów gość; Roderyka Ushera i jego jedyny przyjaciel, usiłujący podtrzymać go na duchu. Sam ulega atmosferze domu i popada w nerwowość. Był świadkiem podwójnej śmierci ostatnich narrator.
LITERATURA NARRATOR:
biografia Dostojewskiego Notatki z podziemia skromny urzędnik w średnim wieku, który po otrzymaniu niewielkiego spadku, podaje się do dymisji i osiada w Petersburgu. Prowadzi notatki, gdzie przypomina narrator.

Czym jest Narrator znaczenie w Słownik bohaterów N .

  • Dodano:
  • Autor: