JULIUS co to jest
Kto to jest NO JULIUS? Słownik misjonarza metodysty i Chinki, urodził się w Pekinie. Zamiast obu.

Biografia No Julius

Kim był NO JULIUS: bohater powieści I. Fleminga Lekarz No syn niemieckiego misjonarza metodysty i Chinki, urodził się w Pekinie. Zamiast obu rąk, które stracił wskutek porachunków mafii chińskiej w Ameryce, miał protezy w formie szczypiec. Za kapitał, które ukradł mafii, kupił wyspę Crab Key, leżącą pomiędzy Kubą a Jamajką i urządził na niej fortecę, sprowadził robotników wydobywających guano i uwięził ich. Jego wyspa była technicznym ośrodkiem wywiadowczym, który zakłócał loty rakiet bojowych;współpracował z Rosjanami, lecz miał ambicję panowania nad całym światem. Został zabity poprzez; Jamesa Bonda

LITERATURA NAUCZYCIEL:
biografia Antonio Nauczyciel no julius.
LITERATURA NICK:
biografia F. Albee´go Kto się boi Wirginii Woolf? młody wykładowca biologii, układny, dobrze zapowiadający się uczony. W trakcie pierwszej wizyty u; George´a i; Marty zostaje wciągnięty w sam środek no julius.
LITERATURA NIEWIADOMSKI PIOTR:
biografia Wittlina Sól ziemi Hucuł, grekokatolik, analfabeta i prostaczek, poddany cesarza Franciszka Józefa, który z posługacza kolejowego i tragarza przypadkiem awansuje na dróżnika (spełnia się w ten no julius.

Czym jest Julius No znaczenie w Słownik bohaterów N .

  • Dodano:
  • Autor: