KAZIMIERZ NORSKI co to jest
Kto to jest NORSKI KAZIMIERZ? Słownik Karoliny Latter z pierwszego małżeństwa, bawidamek, karciarz.

Biografia Norski Kazimierz

Kim był NORSKI KAZIMIERZ: jedna z postaci w powieści B. Prusa Emancypantki syn; Karoliny Latter z pierwszego małżeństwa, bawidamek, karciarz, egoista, uwiódł nauczycielkę z pensji matki. Wykorzystuje matkę finansowo, a po jej śmierci zostaje utrzymankiem siostry. Nie potrafi znaleźć sobie miejsca w życiu. Pojedynkował się z; Kotowskim i został ranny w pierś. Zaręczył się z; Adą Solską

LITERATURA NIEDZIELA:
biografia jeden z bohaterów powieści G.K. Chestertona Człowiek, który był Czwartkiem nazywa siebie Sabatem, pokojem Bożym. Szef Scotland Yardu i prezes Najwyższej Porady Anarchistów Europy w jednej osobie norski kazimierz.
LITERATURA NOZDRIEW:
biografia postać z powieści N. Gogola Martwe dusze ziemianin, który chce pobić; Czyczykowa, gdy ten nie ma ochoty kupować od niego różnych dodatków do martwych dusz. Karciarz i amator koni norski kazimierz.
LITERATURA NOWICKI:
biografia wielotomowego cyklu powieści podróżniczych A. Szklarskiego (Tomek w krainie kangurów, Przygody T. na Czarnym Lądzie, T. na wojennej ścieżce i inne) bosman, opiekun Tomka Wilmowskiego i jego norski kazimierz.

Czym jest Kazimierz Norski znaczenie w Słownik bohaterów N .

  • Dodano:
  • Autor: