ABBIE PUTNAM co to jest
Kto to jest PUTNAM ABBIE? Słownik młoda, trzydziestpięcioletnia żona Efraima Cabota. Wmawia mężowi.

Biografia Putnam Abbie

Kim był PUTNAM ABBIE: postać z dramatu E. O´Neilla Pożądanie w cieniu wiązów młoda, trzydziestpięcioletnia żona Efraima Cabota. Wmawia mężowi, iż mogą mieć dzieci. Uzyskuje tym metodą obietnicę przekazania potomkowi całej farmy. By osiągnąć cel, zabiera się z całym wyrachowaniem do uwiedzenia pasierba; Ebena Cabota. Nieoczekiwanie dla niego i dla niej - ogarnia ich żar namiętności. By udowodnić kochankowi, iż jej miłość jest silniejsza od żądzy posiadania majątku, zabija dziecko spłodzone ze związku z Ebenem. Idzie wraz z nim do więzienia, pewna, iż należy do niego na zawsze, i iż nic ich już nie rozdzieli

LITERATURA PĘKAŁA STEFAN:
biografia mikropowieści I. Iredyńskiego Manipulacja rzeźbiarz pozujący na awangardzistę. Na zaproszenie szwajcarskiej galerii sztuki wyjeżdża do Zurychu, tak aby w komfortowych warunkach przygotować wystawę PUTNAM ABBIE.
LITERATURA PCIUCH:
biografia fantastyczna postać z książki M. Wojtyszki Bromba i inni ma umiejętność przemieszczania się w okresie, pracuje jako listonosz PUTNAM ABBIE.
LITERATURA PISZCZYK (BORYS BORYSOWICZ SIMIEONOW):
biografia postać z dramatu A. Czechowa Wiśniowy sad ziemianin, uważający się za potomka konia Kaliguli, co było powodem częstych drwin otoczenia. Wydzierżawił Anglikom działkę i był szczęśliwy, iż ma kapitał PUTNAM ABBIE.

Czym jest Abbie Putnam znaczenie w Słownik bohaterów P .

  • Dodano:
  • Autor: