WERONIKA RACKMANN co to jest
Kto to jest RACKMANN WERONIKA? Słownik majora lotnictwa, przyjeżdżająca regularnie pod mury.

Biografia Rackmann Weronika

Kim był RACKMANN WERONIKA: bohaterka powieści M. Hłaski Sowa, córka piekarza żona majora lotnictwa, przyjeżdżająca regularnie pod mury więzienia, gdzie jej mąż od kilku lat czeka na karę śmierci. Dzięki; Grzegorza próbuje odnaleźć uczucie do męża, którego tak faktycznie nigdy nie kochała. Sprowokowana poprzez Grzegorza uświadamia sobie, iż nie ma w niej miłości, a tylko chęć zemsty na ludziach za nieudane życie, iż kocha jedynie przemoc i siłę

LITERATURA RADOST:
biografia Fredry Śluby panieńskie stary, bogaty i dobroduszny stryj; Gustawa, którego on przeznacza w swoim zamyśle na męża; Anieli (Dobrójskiej);wplątany w intrygi swego bratanka i spadkobiercy (ma ponoć, nic rackmann weronika.
LITERATURA RUDECKA STEFCIA:
biografia powieści H. Mniszkówny Trędowata niezamożna szlachcianka, nauczycielka muzyki i francuskiego w arystokratycznym domu Michorowskich;jej odwzajemnione uczucie do ordynata; Waldemara Michorowskiego rackmann weronika.
LITERATURA ROYSKI WALEREK:
biografia Iwaszkiewicza Sława i chwała syn; Eweliny, brat; Józia;od dzieciństwa niesforny;w trakcie I wojny światowej zaciągnął się do polskiego wojska, gdzie dla pieniędzy zamordował Żyda;w 1918 r. powrócił rackmann weronika.

Czym jest Weronika Rackmann znaczenie w Słownik bohaterów R .

  • Dodano:
  • Autor: