TAVI TIKKI RIKKI co to jest
Kto to jest RIKKI TIKKI TAVI? Słownik dżungli R. Kiplinga ichneumon, zwyczajami przypominał łasicę.

Biografia Rikki Tikki Tavi

Kim był RIKKI TIKKI TAVI: tytułowy bohater opowieści Rikki tikki tavi z Księgi dżungli R. Kiplinga ichneumon, zwyczajami przypominał łasicę;półżywego znalazł go chłopczyk i zabrał do domu;uratował chłopczyka od ukąszenia węża;następnie zwyciężył w walce węża Naga, ratując natomiast przed ukąszeniem ojca i matkę chłopca;zabił żonę Naga i porozrywał wszystkie ich jaja, złożone w gnieździe, czym zasłużył sobie na szacunek całej rodziny

LITERATURA ROSTOWA NATASZA:
biografia L. Tołstoja Wojna i pokój piękna, atrakcyjna partia . Zaręczona z; Andrzejem Bołkońskim wplątuje się w aferę z; Anatolem Kuraginem, przez wzgląd na czym nie dochodzi do małżeństwa. Opiekuje się rikki tikki tavi.
LITERATURA RIZZI CARLO:
biografia gansterskiej M. Puzo Tata chrzestny mąż; Connie Corleone, wżenił się w rodzinę, licząc na korzyści i stanowisko. Brutalny i chciwy, pomógł wrogom w zastawieniu pułapki na; Santino Corleone. Zdradę rikki tikki tavi.
LITERATURA ROQUENTIN ANTOINE:
biografia P. Sartre´a Mdłości trzydziestoletni mężczyzna, piszący pamiętnik, historyk (pisze książkę o markizie de Rollebon), postrzegający życie jako ciąg nieustających zmian nie zauważanych w porę. Czuje rikki tikki tavi.

Czym jest Tavi Tikki Rikki znaczenie w Słownik bohaterów R .

  • Dodano:
  • Autor: