REBEKA SHARP co to jest
Kto to jest SHARP REBEKA? Słownik próżności praktykantka na pensji;chce za wszelaką cenę zmienić.

Biografia Sharp Rebeka

Kim był SHARP REBEKA: jedna z bohaterek powieści W.M. Thackeraya Targowisko próżności praktykantka na pensji;chce za wszelaką cenę zmienić swe życie. Przyjaciółka; Amelii Sedley. Bez powodzenia pragnie usidlić; Józefa Sedleya. Sprytnie aranżuje małżeństwo z; Rawdonem Crawleyem. Filtruje z; Jerzym Osbornem. Kiedy Francuzi zajmują Brukselę, zbija dorobek na koniach. Wyjeżdża do Paryża, błyszczy w salonach. Wraca do Londynu i konsekwentnie zabiega o względy towarzyskie. Pogardza mężem, nie interesuje się synem. Rozpoczyna podróżować po Europie. Staje się powodem zerwania przyjaźni pomiędzy Amelią a; Dobbinem, lecz naprawia to. Otrzymuje spadek po Józefie Sedleyu

LITERATURA STOMIL:
biografia Mrożka Tango tata; Artura, niechlujny artysta-eksperymentator. W młodości zwalczał wszelakie zasady i konwencje;aktualnie, gdy te już nie istnieją, żyje pod presją nowoczesności i ciągłych SHARP REBEKA.
LITERATURA SUZANNE:
biografia S. Dygata Jezioro Bodeńskie egzaltowana, romantyczna Francuzka uwodzona poprzez; Bohatera (Narratora), który dostosowuje własną postać do stereotypów poprzez nią uznawanych za prawdę;przeżywa ogromne SHARP REBEKA.
LITERATURA SWINT PLUTO:
biografia powieści E. Caldwella Poletko Pana Boga znajomy; Waldena Tay Taya. Mieszkał w mieście, ubiegał się o urząd szeryfa. Miał kompleksy na skutek łysiny i tuszy (kobiety regularnie wyśmiewały jego wygląd SHARP REBEKA.

Czym jest Rebeka Sharp znaczenie w Słownik bohaterów S .

  • Dodano:
  • Autor: