SIMONA co to jest
Kto to jest SIMONA? Słownik Jego ( On), mając szesnaście lat. Zbliżyła ich do siebie żądza.

Biografia SIMONA

Kim był SIMONA: postać z opowiadania G. Bataille´a Historia oka poznała Jego ( On), mając szesnaście lat. Zbliżyła ich do siebie żądza gwałtownych wrażeń zmysłowych. Pieszczą się, onanizują, smarują spermą i śluzem, oblewają uryną. Dla Simony metodą na nudę jest orgazm. Szczególnie lubi pieszczoty z jajkiem, które, kładzie w rejonie odbytu. Jajko przypomina Simonie oko. Jajko oko łączone z fizjologią znaczy degradację widzenia;więcej: gdyż oko to równiez atrybut boskości, połączenie jajka i odbytu jest rodzajem bluźnierstwa. Śmierć w opowiadaniu symbolizuje wykłute oko (zabitego matadora i księdza). Simona przeciwstawia ideałowi (idei) fizjologizm, metafizyce - ekstremalną cielesność. Wpychając oko księdza pomiędzy pośladki rzuca wyzwanie Bogu i teologii

LITERATURA SONNENBRUCH BERTA:
biografia bohaterka dramatu L. Kruczkowskiego Niemcy żona profesora; Sonnenbrucha, od kilku lat na skutek dolegliwości nóg poruszała się na wózku inwalidzkim, fanatyczna zwolenniczka nazizmu simona co to jest.
LITERATURA SANTIAGO:
biografia opowiadania E. Hemingwaya Stary człowiek i morze stary, samotny kubański rybak, rozmawiający głośno sam ze sobą. Santiago prześladuje pech: od wielu dni nie złowił żadnej ryby. Nareszcie udaje mu się simona definicja.
LITERATURA SATIN:
biografia postać z powieści E. Zoli Nana osiemnastoletnia prostytutka i lesbijka, źle prosperująca dziewka z bulwarów, przyjaciółka i kochanka; Nany;brudna, ospała, destrukcyjna simona co znaczy.

Czym jest Simona znaczenie w Słownik bohaterów S .

  • Dodano:
  • Autor: