SOBAKIEWICZ co to jest
Kto to jest SOBAKIEWICZ? Słownik niedźwiedź właściciel ziemski. Wszystko u niego musi być spore.

Biografia SOBAKIEWICZ

Kim był SOBAKIEWICZ: postać z powieści N. Gogola Martwe dusze potężny jak niedźwiedź właściciel ziemski. Wszystko u niego musi być spore (również i odżywianie nie może się kończyć na zwyczajnych porcjach). Sprzedaje dusze po 2,5 rubla. Nie wierzy nikomu (słynne zdanie: "Wszyscy judasze. Jeden tam tylko jest porządny człowiek - prokurator, lecz i ten, prawdę mówiąc, świnia")

LITERATURA SOLSKA ADA:
biografia powieści B. Prusa Emancypantki bogata arystokratka. Początkowo mieszka na pensji; Latter, przyjaźni się z jej córką; Helą Norską i z; Magdą Brzeską. Interesuje się botaniką. Nie potrafi znaleźć swego sobakiewicz co to jest.
LITERATURA SZWEJK JÓZEF:
biografia powieści J. Haška Dole i niedole dzielnego żołnierza Szwejka po uznaniu poprzez komisję wojskową za idiotęzwolniony z armii. Zajmuje się handlem psami, pokracznymi kundlami, którym fałszuje rodowody sobakiewicz definicja.
LITERATURA SUFJAN HIND I HADŻI:
biografia powieści S. Rushdiego Szatańskie wersety małżeństwo z Bangladeszu (on - nauczyciel literatury Wschodu i Zachodu, erudyta, ona - kura domowa);imigranci, prowadzący w Londynie restaurację i hotel sobakiewicz co znaczy.

Czym jest Sobakiewicz znaczenie w Słownik bohaterów S .

  • Dodano:
  • Autor: