ANDRZEJ TANGEN co to jest
Kto to jest TANGEN ANDRZEJ? Słownik zmyślone poprzez narratora powieści. Mieszkaniec Chrystianii.

Biografia Tangen Andrzej

Kim był TANGEN ANDRZEJ: postać występująca w powieści K. Hamsuna Głód nazwisko zmyślone poprzez narratora powieści. Mieszkaniec Chrystianii, inteligencki proletariusz. Nie utrzymuje się ze stałej posady. Czasami udaje mu się sprzedać w redakcji miejscowej gazety swój artykuł. Dlatego regularnie głoduje i zanosi do lombardu własne najdrobniejsze nawet rzeczy. Jest jednak bardzo dumny, nie przyznaje się do biedy, nie przyjmuje jałmużny. Spotyka kobietę, którą nazywa; Ylajali, lecz ona odrzuca go jako mężczyznę. W trakcie zimy mieszka w gospodzie dla przyjezdnych, gdzie pisze dramat pt. "symbol krzyża". Odrzucany poprzez wszystkich, wciąż demonstruje niezależność. Nierozumiany poprzez społeczeństwo Chrystianii nareszcie dostaje pracę na barce "Kopergo" i wypływa do Anglii

LITERATURA TRASK ADAM:
biografia Steinbecka Na wschód od Edenu łagodny i dobry przyrodni brat; Charlesa Traska. Po ślubie z; Cathy Ames (Kate) wyruszyli na zachód do doliny Salinas, gdzie urodzili się ich synowie bliźniacy; Kaleb i tangen andrzej.
LITERATURA TRUNOW PAWEŁ (PASZA):
biografia I. Babla Szwadronowy Trunow (z tomu Armia Konna) okrutny i prymitywny dowódca szwadronu Pierwszej Konnej Armii, znajdujący radość w mordowaniu jeńców. Zginął wraz ze swoim kumem, Andriuszką tangen andrzej.
LITERATURA TRISTAN:
biografia de Vegi Pies ogrodnika wykorzystywany; Teodora. Zawistni konkurenci chcą, aby zgładził swojego pana. Tristan z pozoru się godzi, lecz obmyśla intrygę. Udaje się do bogatego greckiego kupca tangen andrzej.

Czym jest Andrzej Tangen znaczenie w Słownik bohaterów T .

  • Dodano:
  • Autor: