TEODOR co to jest
Kto to jest TEODOR? Słownik nieznanego ojca, jest sekretarzem na dworze hrabiny; Diany de Belfor.

Biografia Teodor

Kim był TEODOR: bohater komedii L. de Vegi Pies ogrodnika syn chłopki i nieznanego ojca, jest sekretarzem na dworze hrabiny; Diany de Belfor. Zakochuje się w pięknej dwórce; Marceli, co wywołuje zazdrość Diany o tego pięknego i mądrego młodzieńca. Rozpoczyna się kontredans: chłodny Teodor rozpala Dianę, rozkochany Teodor ochładza jej emocje i powraca myśl o jego niskim pochodzeniu, lecz kiedy ten chce wrócić do Marceli, wszystko rozpoczyna się od początku. Zakochany młodzieniec uświadamia sobie, iż hrabina postępuje, jak przysłowiowy pies ogrodnika. Udręczony postanawia wyjechać. Zjawia się niespodziewanie hrabia Lodovico, który wyznaje, że Teodor jest jego dawno zaginionym synem i jedynym spadkobiercą, co odmienia uczucia Diany. Nie ma już dla niej przeszkód do zawarcia małżeństwa. Teodor tłumaczy ukochanej, iż jego nagła odmiana losu jest rezultatem sprokurowanego poprzez; Tristana oszustwa, co hrabinie nie przeszkadza, byle tylko dla świata Teodor był hrabią

LITERATURA TRISTAN:
biografia de Vegi Pies ogrodnika wykorzystywany; Teodora. Zawistni konkurenci chcą, aby zgładził swojego pana. Tristan z pozoru się godzi, lecz obmyśla intrygę. Udaje się do bogatego greckiego kupca teodor.
LITERATURA TUPMAN TRACY:
biografia postać z powieści K. Dickensa Klub Pickwicka kolega klubowy; Pickwicka. Kochliwy grubas. Po rozwiązaniu klubu nadal jest obiektem uwielbienia dam, lecz żadnej się nie oświadczył teodor.
LITERATURA TARKOWSKI STAŚ:
biografia Sienkiewicza W pustyni i puszczy czternastoletni syn polskiego inżyniera pracującego przy budowie Kanału Sueskiego. Uprowadzony wspólnie z; Nel Rawlison, jako zakładnik, poprzez uczestników teodor.

Czym jest Teodor znaczenie w Słownik bohaterów T .

  • Dodano:
  • Autor: