FERNANDO OLMOS VIDAL co to jest
Kto to jest VIDAL OLMOS FERNANDO? Słownik tata; Aleksandry, antyfeminista, anarchista, herszt bandy.

Biografia Vidal Olmos Fernando

Kim był VIDAL OLMOS FERNANDO: jeden z bohaterów powieści E. Sábato O bohaterach i grobach tata; Aleksandry, antyfeminista, anarchista, herszt bandy włamywaczy. Uważał się za badacza zła. W młodości czytał Hegla. Interesował się ślepcami, uważając ich za sektę. Chcąc się otrzymać do ich świata, sprokurował wypadek pewnego zecera, który oślepł. Uczynił go później narzędziem w swych rękach. Pisał raport. Przeżył niesamowity sen na jawie, interpretując go jako zapowiedź własnej śmierci. W oczach; Bruna uchodził za człowieka wyuzdanego, cynicznego, przewrotnego. Spalił się wraz z córką w swoim domu

LITERATURA VINTEUIL:
biografia bohater cyklu powieściowego M. Prousta W poszukiwaniu straconego czasu muzyk, autor motywu muzycznego, który odegrał znaczną rolę w życiu; Swana VIDAL OLMOS FERNANDO.
LITERATURA VILLEFORT:
biografia Hrabia Monte Christo prokurator, uwięził; Edmunda Dantesa, tak aby nie wyszło na jaw, że tata prokuratora jest bonapartystą, co było napisane w zalakowanym liście, który przewoził Edmund;zakopał w VIDAL OLMOS FERNANDO.
LITERATURA VENITEQUA KAROLA:
biografia Gide´a Lochy Watykanu kochanka; Protosa, potem Lafcadia i; Amadeusza Fleurissoire´a. Dziewczyna lekkich obyczajów, usiłuje ocalić zagrożonego Fleurissoire´a. Wydaje Protosa policji. Uduszona poprzez VIDAL OLMOS FERNANDO.

Czym jest Fernando Olmos Vidal znaczenie w Słownik bohaterów V .

  • Dodano:
  • Autor: