ZACHANASSIAN KLARA DOMU co to jest
Kto to jest ZACHANASSIAN KLARA z domu Wäscher? Słownik pani dawniej prostytutka, aktualnie.

Biografia Zachanassian Klara Z Domu Wäscher

Kim był ZACHANASSIAN KLARA Z DOMU WÄSCHER: kluczowa bohaterka dramatu F. Dürrenmatta Wizyta starszej pani dawniej prostytutka, aktualnie multimilionerka. Z Güllen wyjechała, gdyż Alfred Ill wyparł się ojcostwa jej dziecka;fałszywi, przekupieni poprzez niego świadkowie zeznali, że utrzymywali z Klarą relacje seksualne. Mszcząc się za niesprawiedliwość i doznaną krzywdę, Klara wykupuje zakłady pracy i ziemię w Güllen, wpędza obywateli miasta w ubóstwo. Po powrocie obiecuje im mld dolarów i powrót dobrobytu, jeżeli zgodzą się na zabicie Alfreda Illa

LITERATURA ZAĆ WILICHOWSKI:
biografia Sienkiewicza Ogniem i mieczem przyjaciel; Jana Skrzetuskiego, chorąży, znawca kozackich forteli, zaufany księcia; Wiśniowieckiego. Przyczynił się do zwycięstwa pod Zasławiem, dzielnie bronił ZACHANASSIAN KLARA Z DOMU WÄSCHER.
LITERATURA ZOSIA:
biografia postać z książki dla dzieci M. Kownackiej Plastusiowy pamiętnik koleżanka szkolna; Tosi, która nie umiała obchodzić się z przyborami szkolnymi, czym budziła strach u; Plastusia ZACHANASSIAN KLARA Z DOMU WÄSCHER.
LITERATURA ZUMURRUD (arab. szmaragd):
biografia zawartej w Księdze tysiąca i jednej nocy piękna niewolnica, której właściciel przyrzekł, iż może wybrać sobie kupca. Wybrała; Ali Szara, nie wiedząc o tym, iż był zrujnowany. Gdy się o tym ZACHANASSIAN KLARA Z DOMU WÄSCHER.

Czym jest ZACHANASSIAN KLARA z domu Wäscher znaczenie w Słownik bohaterów Z .

  • Dodano:
  • Autor: