KOSTIA co to jest
Kto to jest ZUB KOSTIA? Słownik młodszy brat; Mieczysława, sąsiad; Drozda. W okresie wojny.

Biografia Zub Kostia

Kim był ZUB KOSTIA: jedna z postaci w powieści H. Auderskiej Ptasi gościniec młodszy brat; Mieczysława, sąsiad; Drozda. W okresie wojny wywieziony na Sybir, później wcielony do formującego się wojska ludowego. Podobnie jak Drozd i; Deczko trafia do moździerzy. Przemaszerował z pułkiem szlak do Smoleńska i pod Lenino. Ranny odłamkiem, trafia do szpitala. Po wyzdrowieniu wraca do pododdziału, aby przejść z nim poprzez Żytomierz

LITERATURA ZYGMUNT:
biografia powieści Z. Romanowiczowej Łagodne oko błękitu nauczyciel przyrody, pasjonował się owadami (miał pokaźną kolekcję), wróżono mu karierę naukową, stopnie uniwersyteckie. Zakochał się i ożenił ze swą ZUB KOSTIA.
LITERATURA ZAGOZDA:
biografia bohater utworu S. Żeromskiego Róża doświadczony więzień, towarzysz; Jana Czarowica;szlachcic socjalista, organizował rewolucję ZUB KOSTIA.
LITERATURA ZOSIA:
biografia A. Kisielewskiego Karykatury konkubina; Antoniego Relskiego;dobra i uczciwa dziewczyna. Porzuca Relskiego, kiedy odkrywa, iż nie był wobec niej szczery i planował związek ze; Stefanią Borkowską ZUB KOSTIA.

Czym jest Kostia Zub znaczenie w Słownik bohaterów Z .

  • Dodano:
  • Autor: