ABSTRAKCJA co to jest
Definicja ABSTRAKCJA. Co znaczy definicje nie posiadające bezpośrednich odniesień w świecie.

Co to jest Abstrakcja

Definicja ABSTRAKCJA: prawa ogólne, naukowe, oderwane definicje nie posiadające bezpośrednich odniesień w świecie elementów, lecz nazywające na przykład klasy elementów, zbiory zdarzeń, tworzące definicje odnoszące się do tego, co ogólne, na przykład gatunek czegoś, kierujące uwagę odbiorcy na to, co wspólne dla danej ekipy rozpatrywanych elementów; nazwa kierunku w sztuce XX w

Definicja ANZELM, ŚWIĘTY:
Co to jest arcybiskup Canterbury, uznawany za ojca scholastyki ; wyraziciel postawy, zgodnie z której do poznania prawdy potrzebna jest wiara i rozum. Wiara ma być punktem wyjścia i dojścia, rozumowanie może abstrakcja.
Definicja ATRAKTOR:
Co to jest podstawowych pojęć teorii chaosu, oznaczające stan układu, do którego zmierzają pozostałe stany; jako przykład atraktora podaje się zazwyczaj ruch wahadła nie otrzymującego energii, dla którego abstrakcja.
Definicja AWICENNA, Właśc. Ibn Sina:
Co to jest filozof i doktor arabski, autor podręczników naukowych, komentarzy do dzieł Arystotelesa, Świat ujmował teocentrycznie, jako dzieło myśli Bożej, stworzony z materii i wieczny. Bóg rządzi tylko losami abstrakcja.

Czym jest Abstrakcja znaczenie w Słownik filozofia A .

  • Dodano:
  • Autor: