MIŁOŚĆ co to jest
Definicja MIŁOŚĆ. Co znaczy czułością, namiętnością, altruizmem, miłosierdziem, poświęceniem dla.

Co to jest Miłość

Definicja MIŁOŚĆ: stan emocjonalny kojarzony z radością, czułością, namiętnością, altruizmem, miłosierdziem, poświęceniem dla drugiej osoby, ojczyzny, idei, i tym podobne; dla Platona to dążenie duszy do osiągnięcia na stałe dobra, rozumianego jako idea, dobra bardziej duchowego niż materialnego, na przykład piękne myśli czy uczynki są piękniejsze od pięknego ciała; dla Kartezjusza to zaślepienie umysłu, które pojawia się i znika nie wiadomo kiedy i dlaczego; dla Schopenhauera to uczucie pozwalające przedłużać gatunek homo sapiens

Definicja METODOLOGIA:
Co to jest edukacja o metodzie wydzielona z logiki, badająca istniejące sposoby pod względem struktur, języka, przydatności, skuteczności i opisująca ich historię miłość.
Definicja MORALNOŚĆ PANÓW:
Co to jest Nietzschego to moralność reprezentowana poprzez ludzi mocnych fizycznie, duchowo, stanowczych, bezwzględnych, dostojnych, dzielnych, umiejących narzucić swą moralność innym. Zdaniem Nietzschego miłość.
Definicja MOLINIZM:
Co to jest hiszpańskiego jezuity Luisa de Moliny, który na drodze spekulacji myślowej próbował rozwiązać zagadnienie wszechwiedzy boskiej, konieczności łaski i wolności ludzkiej, podkreślając wysiłek człowieka miłość.

Czym jest Miłość znaczenie w Słownik filozofia M .

  • Dodano:
  • Autor: