ARYSTOTELES co to jest
Co znaczy Arystoteles? W fizyce twórca własnej szkoły filozoficznej. Sformułował klasyczną.

Definicja Arystoteles

Co to jest ARYSTOTELES: myśliciel i uczony starożytnej Grecji, uczeń Platona, twórca własnej szkoły filozoficznej. Sformułował klasyczną definicję prawdy związaną z tezą o obiektywności świata. Jest autorem tez o zmienności bytu i nierozłączności materii z ruchem. Zapoczątkował empiryczne sposoby badań przyrodoznawczych. Opierając się na pobieżnych obserwacjach głosił także poglądy, których prawdziwość powiodło się zakwestionować dopiero w średniowieczu. Do w najwyższym stopniu znanych należą jego mylne tezy, iż ciała pozostają w spoczynku, jeżeli nie działa na nie czynnik wprawiający w ruch, i iż ciała cięższe spadają szybciej niż ciała lżejsze

Definicja Alikwoty:
Co to jest tony składowe dźwięku, których częstości są wielokrotnościami częstości tonu podstawowego (wyższe harmoniczne tonu podstawowego). A. tworzą widmo dźwięku, decydujące o jego barwie ( barwa dźwięku arystoteles.
Definicja Akustyka Fizjologiczna:
Co to jest zajmujący się odbiorem i wytwarzaniem dźwięków poprzez człowieka i zwierzęta. W przeciwieństwie od akustyki psychologicznej a.f. nie zajmuje się subiektywnymi wrażeniami słuchowymi, a dotyczy budowy arystoteles.
Definicja Alfa Rozpad:
Co to jest rozpad alfa arystoteles.

Czym jest Arystoteles znaczenie w Słownik fizyka na A .

  • Dodano:
  • Autor: