BALTYKA co to jest
Co znaczy balistyka? W fizyce t r z- n a bada prawa spalania się materiału miotającego i ruchu.

Definicja Balistyka

Co to jest BALISTYKA: dział mechaniki zajmujący się ruchem pocisków. B. w e w n ę t r z-n a bada prawa spalania się materiału miotającego i ruchu pocisków w lufie.B. z e w n ę t r z n a bada prawa ruchu pocisków wystrzelonych i pocisków o własnym napędzie z uwzględnieniem sił oporów powietrza, warunków atmosferycznych i ruchu obrotowego Ziemi. Na podstawie tych badań sporządza się tak zwany tablice strzelnicze służące w artylerii

Definicja Boyle, Robert:
Co to jest filozof angielski. Był jednym z założycieli Royal Society. Uważany jest za twórcę nowoczesnej chemii. Zapoczątkował metodę analizy chemicznej i wprowadził do edukacji definicja pierwiastka. W balistyka.
Definicja Barwa Dźwięku:
Co to jest określana właściwość dźwięku zależna raczej od widma jego częstotliwości, tzn. od tego, z jakich dźwięków prostych złożona jest analizowany dźwięk. Pozwala nam rozróżniać dźwięki pochodzące z różnych balistyka.
Definicja Biofizyka:
Co to jest badający fizyczne i fizykochemiczne podstawy mechanizmów zachodzących w żywych organizmach, tkankach i komórkach. Bada także wpływ zewnętrznych czynników fizycznych na organizmy żywe. To jest balistyka.

Czym jest Balistyka znaczenie w Słownik fizyka na B .

  • Dodano:
  • Autor: