Krzyżówka ALBRECHT HANS BETHE co to jest
Co znaczy Bethe, Hans Albrecht? W fizyce Uniwersytetu Cornella w Ithaca (stan Nowy Jork). W latach co znaczy.

Czy przydatne?

Definicja BETHE, HANS ALBRECHT

Co to jest BETHE, HANS ALBRECHT: fizyk amerykański pochodzenia niemieckiego. Od 1937 prof. Uniwersytetu Cornella w Ithaca (stan Nowy Jork). W latach 1943-56 pełnił funkcję dyrektora departamentu fizyki teoretycznej w Los Alamos. Prowadził badania w zakresie teorii jądra atomowego, mechaniki kwantowej, teorii ciała stałego, astrofizyki. W 1967 został uhonorowany Nagrodą Nobla za osiągnięcia w zakresie teorii mechanizmów jądrowych w materii gwiazdowej

Co znaczy Bar:
Porównanie chemiczny o liczbie atomowej 56 i masie atomowej 137,34, należący do tak zwany berylowców; występuje w formie minerałów - barytu i witerytu; jest srebrzystobiałym miękkim metalem aktywnym chemicznie bethe, hans albrecht co znaczy.
Krzyżówka Barwa Ciała:
Dlaczego będącego źródłem światła, polegająca na wywoływaniu wrażenia barwy pod wpływem światła oświetlającego. O zabarwieniu ciała decydują mechanizmy fizyczne: pochłanianie ( absorpcja światła bethe, hans albrecht krzyżówka.
Co to jest Boltzmann, Ludwig Eduard:
Jak lepiej austriacki, prof. uniwersytetów w Gratzu, Monachium, Lipsku i Wiedniu. Autor fundamentalnych prac z dziedziny zjawisk cieplnych, teorii promieniowania i fizyki statystycznej. Stworzył podstawy tak bethe, hans albrecht co to jest.

Czym jest Albrecht Hans Bethe znaczenie w Słownik fizyka na B .

  • Dodano:
  • Autor: