Krzyżówka WTÓRNA EMJA co to jest
Co znaczy emisja wtórna? W fizyce dielektryka wywołane bombardowaniem powierzchni tych materiałów co znaczy.

Czy przydatne?

Definicja EMISJA WTÓRNA

Co to jest EMISJA WTÓRNA: wychodzenie elektronów z metalu, półprzewodnika albo dielektryka wywołane bombardowaniem powierzchni tych materiałów wiązką elektronów. Elektrony bombardujące tytułujemy pierwotnymi, emitowane wtórnymi. Elektrony pierwotne wnikając do bombardowanego materiału przekazują własną energię jego elektronom, dzięki czemu mogą one wydostawać się na zewnątrz. Dla danego materiału liczba emitowanych elektronów zależy raczej od własności wiązki, na przykład jej energii i kąta padania. Zdarzenie e.w. używane jest w powielaczach elektronowych

Co znaczy Ekscyton:
Porównanie półprzewodniku albo dielektryku, wskutek którego tworzy się związana para elektron-dziura ( dziura). Jest ona elektrycznie obojętna, czyli przemieszczając się w ośrodku nie przenosi ładunku emisja wtórna co znaczy.
Krzyżówka Ekliptyka:
Dlaczego sferze niebieskiej, wzdłuż którego obserwuje się roczny ruch Słońca, będący rezultatem ruchu Ziemi wokół Słońca. Płaszczyzna e. nachylona jest pod kątem około 2327 do płaszczyzny równika emisja wtórna krzyżówka.
Co to jest Elektronowa Konfiguracja:
Jak lepiej konfiguracja elektronowa emisja wtórna co to jest.

Czym jest Wtórna Emisja znaczenie w Słownik fizyka na E .

  • Dodano:
  • Autor: