GERMAN co to jest
Co znaczy german? W fizyce atomowej 32 i liczbie masowej 72,59. Charakteryzuje go sieć krystaliczna.

Definicja GERMAN

Co to jest GERMAN: pierwiastek chemiczny zIV ekipy układu okresowego oliczbie atomowej 32 i liczbie masowej 72,59. Charakteryzuje go sieć krystaliczna typu diamentu. Najlepiej poznany i najszerzej służący półprzewodnik, którego własności elektryczne można zamieniać wszerokim zakresie poprzez wprowadzanie domieszek. służący powszechnie do produkcji tranzystorów, fotoelementów iinnych przedmiotów elektronicznych

Definicja Glin:
Co to jest ekipy układu okresowego (borowce) oliczbie atomowej 13 imasie atomowej 26,9815. To jest srebrzysty metal, dobrze odbijający światło, bardzo plastyczny, dobry przewodnik ciepła ielektryczności german co to jest.
Definicja Galileusz:
Co to jest iastronom włoski. Prof. uniw. na początku wPizie, potem wPadwie i nadworny matematyk ifilozof księcia Cosimo II Mediciego. Stworzył podstawy mechaniki, wprowadził definicja względności ruchu, podał german definicja.
Definicja Galon:
Co to jest angielska jednostka objętości cieczy imateriałów sypkich (1 gal = 5,546 litra), stosowana również wUSA, gdzie 1 gal = 3,785 litra german co znaczy.

Czym jest German znaczenie w Słownik fizyka na G .

  • Dodano:
  • Autor: