SYMETRII GRUPA co to jest
Co znaczy grupa symetrii? W fizyce wszczególności kryształu. Poprzez operacje symetrii rozumie się.

Definicja GRUPA SYMETRII

Co to jest GRUPA SYMETRII: pełny zestaw operacji symetrii dowolnej figury materialnej wszczególności kryształu. Poprzez operacje symetrii rozumie się operacje przeprowadzające dany kryształ wsamego siebie, mogą to być na przykład: obrót wokół osi (oś obrotu), odbicie wpłaszczyźnie (płaszczyzna symetrii) albo "odbicie" względem punktu (inwersja). Kombinacje tych trzech podstawowych przedmiotów symetrii dają nowe przedmioty symetrii

Definicja Gibbs, Josiah Willard:
Co to jest amerykański, prof. uniwersytetu wYale (Connecticut, USA). Jeden zgłównych twórców mechaniki statystycznej, wprowadził definicja potencjału termodynamicznego, odkrył regułę faz. Zobacz także Gibbsa grupa symetrii co to jest.
Definicja Głośność Dźwięku:
Co to jest charakteryzująca dźwięk pod względem subiektywnego odczuwania go poprzez człowieka, zależna od natężenia iczęstotliwości dźwięku. Głośność (tak zwany wrażenie słuchu) wymienia się jak logarytm grupa symetrii definicja.
Definicja Gazowana Lampa:
Co to jest lampa elektronowa wypełniona zazwyczaj neonem (Ne), wktórej świecenie w trakcie wyładowania jarzeniowego jest wizualnym parametrem sygnału elektrycznego grupa symetrii co znaczy.

Czym jest Symetrii Grupa znaczenie w Słownik fizyka na G .

  • Dodano:
  • Autor: