BRADFORD WILLIAM SHOCKLEY co to jest
Co znaczy Shockley, William Bradford? W fizyce członek National Academy of Sciences. W 1956 dostał.

Definicja SHOCKLEY, WILLIAM BRADFORD

Co to jest SHOCKLEY, WILLIAM BRADFORD: fizyk amerykański, prof. uniw. Stanforda w Kalifornii, członek National Academy of Sciences. W 1956 dostał (razem z J. Bardeenem i W. H. Brattainem) nagrodę Nobla z fizyki za wynalezienie tranzystora. Zajmował się teorią ciała stałego

Definicja Słuch:
Co to jest izwierząt do odbierania dzięki aparatu słuchowego sygnałów przenoszonych za pośrednictwem fal akustycznych. Uludzi do układu słuchowego zalicza się: ucho zewnętrzne, ucho środkowe iwewnętrzne, nerw shockley, william bradford co to jest.
Definicja Spin:
Co to jest cząstek elementarnych ijąder atomowych. Długość wektora s. wynosi , gdzie s jest całkowitą albo połówkową liczbą nieujemną, a h stałą Plancka. Termin został wprowadzony w1925 poprzez G. E. Uhlenbecka shockley, william bradford definicja.
Definicja Scalony Układ Mikroelektroniczny:
Co to jest przyrząd elektroniczny spełniający określone funkcje, wktórym wszystkie fundamentalne przedmioty obwodów elektronicznych (między innymi: oporniki, kondensatory, diody, tranzystory) i powiązane znimi shockley, william bradford co znaczy.

Czym jest Bradford William Shockley znaczenie w Słownik fizyka na S .

  • Dodano:
  • Autor: