SŁUCH co to jest
Co znaczy słuch? W fizyce słuchowego sygnałów przenoszonych za pośrednictwem fal akustycznych.

Definicja SŁUCH

Co to jest SŁUCH: umiejętność ludzi izwierząt do odbierania dzięki aparatu słuchowego sygnałów przenoszonych za pośrednictwem fal akustycznych. Uludzi do układu słuchowego zalicza się: ucho zewnętrzne, ucho środkowe iwewnętrzne, nerw słuchowy isłuchowy region kory mózgowej. Człowiek słyszy sygnały ookreślonej częstości inatężeniu. Potrafi przeprowadzać analizę dźwięków złożonych, umie wyróżnić określony sygnał dźwiękowy ztła innych dźwięków i określić położenie źródła dźwięku w przestrzeni ( słyszenie kierunkowe). S. charakteryzują: czułość słuchu ( próg słyszalności), górna granica odbioru słuchowego ( próg bólu) izakres słyszanych częstotliwości

Definicja Stront:
Co to jest pierwiastek chemiczny zII ekipy układu okresowego pierwiastków, liczba atomowa 38, masa atomowa 87,62; jest mieszaniną 4 trwałych izotopów słuch co to jest.
Definicja Struna:
Co to jest napięta, wiotka nić, wktórej można wzbudzać drgania poprzeczne. Spotykana wwielu instrumentach muzycznych. Wzbudzana do drgań poprzez uderzenie, szarpnięcie albo pociąganie smyczkiem słuch definicja.
Definicja Stan Skupienia:
Co to jest stan fizyczny substancji zależny od warunków zewnętrznych, wszczególności temperatury iciśnienia. Istnieją trzy s.s.: stały, ciekły igazowy słuch co znaczy.

Czym jest Słuch znaczenie w Słownik fizyka na S .

  • Dodano:
  • Autor: