STEREOFONIA co to jest
Co znaczy stereofonia? W fizyce przestrzenności. Wymaga specjalnego metody odbierania, zapisywania.

Definicja STEREOFONIA

Co to jest STEREOFONIA: sposób odtwarzania dźwięku, tworząca wrażenie jego przestrzenności. Wymaga specjalnego metody odbierania, zapisywania iprzekazywania dźwięku na odległość. Do odbierania dźwięku stosuje się zazwyczaj dwa mikrofony ustawione wpewnej odległości od siebie. Wzależności od położenia źródła dźwięku do każdego znich docierają fale akustyczne różniące się amplitudą ifazą. Sygnały zmikrofonów przekazywane są oddzielnymi kanałami telekomunikacyjnymi do dwóch głośników. Przy odpowiednim rozmieszczeniu mikrofonów igłośników słuchacz może lokalizować pojedyncze przedmioty źródła dźwięku wprzestrzeni

Definicja Stark, Johannes:
Co to jest laureat Nagrody Nobla w1919, przyznanej mu za odkrycie efektu Dopplera wprzypadku promieni kanalikowych iodkrycie rozszczepienia linii widmowych wpolu elektrycznym ( Starka zdarzenie). Prof stereofonia co to jest.
Definicja Selen:
Co to jest chemiczny zVI ekipy układu okresowego pierwiastków; liczba atomowa 34, masa atomowa 78,96; jest mieszaniną 6 trwałych izotopów; wstanie stałym występuje wkilku odmianach oróżnej gęstości stereofonia definicja.
Definicja Spektroskopia:
Co to jest związana zbadaniami budowy jąder atomowych, atomów, cząsteczek i oddziaływania pomiędzy tworzącymi je składnikami. Podstawę tych badań stanowi badanie widm promieniowania elektromagnetycznego albo stereofonia co znaczy.

Czym jest Stereofonia znaczenie w Słownik fizyka na S .

  • Dodano:
  • Autor: