SLANG co to jest
Jak się pisze Slang. Czym jest z terminów używanych na ustalenie odmiany języka o charakterze.

Definicja Slang

Co to znaczy SLANG: [z angielskiego: slang ´język środowiskowy, gwara´] - jeden z terminów używanych na ustalenie odmiany języka o charakterze środowiskowym. W polskim językoznawstwie uznany za termin nienacechowany i częściej służący przy opisie tych języków środowiskowych które powoływane są do istnienia raczej dla zabawy, podniesienia ekspresywności wypowiedzi, na przykład slang studencki, uczniowski. Por. na przykład artykuły tekstylne ´bielizna damska´; dziobak, kujon, ryjówka, tęgo-ryjec ´student pracowity´

Definicja Sylaba:
Co to jest ´zgłoska, sylaba´ od gr. syllambanein ´zbierać, łączyć w wymowie´] - odmiennie: zgłoska. Cząstka wyrazu wydzielona nie z uwagi na znaczenie, lecz z racji na rozpad wydechu na odcinki głośnej slang.
Definicja Synkretyzm:
Co to jest różnych sytuacjach identycznych końcówek. I tak na przykład rzeczowniki męskie żywotne mają takie same końcówki w dopełniaczu i bierniku liczby pojedynczej, por. na przykład Widzę kota (biernik); Nie slang.
Definicja Syntaktyka:
Co to jest semiotyki syntaktyka opisuje wzajemne stosunki pomiędzy znakami. W językoznawstwie zajmuje się ona wskazywaniem reguł łączenia ze sobą przedmiotów językowych w celu zbudowania tekstu. Por. składnia slang.

Czym jest Slang znaczenie w Słownik na S .

  • Dodano:
  • Autor: