ODDZIAŁOWA WIELKA RATCHED co to jest
Kto to jest RATCHED (WIELKA ODDZIAŁOWA)? Słownik oddziałowa w szpitalu psychiatrycznym. Despotyczna.

Biografia Ratched (Wielka Oddziałowa)

Kim był RATCHED (WIELKA ODDZIAŁOWA): postać z powieści K. Keseya Lot nad kukułczym gniazdem oddziałowa w szpitalu psychiatrycznym. Despotyczna zwolenniczka szablonowych i radykalnych metod postępowania z pacjentami (od upokarzania poprzez elektrowstrząsy po lobotomię). Słynie ze spokoju i opanowania, dopóki na oddziale nie pojawia się niesubordynowany, burzący wypracowany poprzez nią ład; McMurphy

LITERATURA ROYSKI JÓZIO:
biografia bohater powieści J. Iwaszkiewicza Sława i chwała syn; Eweliny, brat; Walerka, zakochany w; Elżbiecie Szyller;zaciągnął się do polskiego wojska, zginął w bitwie pod Kaniowem w 1918 roku ratched (wielka oddziałowa).
LITERATURA REGANA:
biografia Szekspira Władca Lear żona księcia Kornwalii. Mówi o swej miłości do ojca ( Lear) nie mniej pięknie niż; Goneryla i nie mniej jest zakłamana. Jej seksualność okazuje się silniejsza niż bariery ratched (wielka oddziałowa).
LITERATURA RÓŻYCKI:
biografia Zegadłowicza Zmory nauczyciel geografii i j. polskiego w wołkowickim gimnazjum. Uwziął się na; Mikołaja Srebrempisanego na skutek błędów ortograficznych, jakie ten popełniał. Lubił upijać się nocą ratched (wielka oddziałowa).

Czym jest Oddziałowa Wielka Ratched znaczenie w Słownik bohaterów R .

  • Dodano:
  • Autor: