co to jest
Kto to jest ABU SIR? Słownik balwierz z Aleksandrii, sąsiad; Abu Kira. Gdyż interesy szły mu.

Biografia Abu Sir

Kim był ABU SIR: bohater jednej z opowieści Księgi tysiąca i jednej nocy balwierz z Aleksandrii, sąsiad; Abu Kira. Gdyż interesy szły mu kiepsko, wyruszył w świat wraz z Abu Kirem. Zarabiał robotą na jedzenie, którym dzielił się ze swym sąsiadem. Kiedy ten go oszukał, został bez środków do życia. Dzięki króla wybudował łaźnię, z której czerpał pokaźne zyski. Został oczerniony poprzez Abu Kira przed królem, a ten skazał go na śmierć. Dzięki szczęśliwym zbiegom okoliczności powiodło mu się uniknąć śmierci, a władca wynagrodził mu krzywdy. Zatęsknił za swoim miastem rodzinnym i powrócił do Aleksandrii

LITERATURA ARMAND DUBOIS ANTYM:
biografia Gide´a Lochy Watykanu uczony biolog, wolnomularz, obrazoburca, wojujący ateista. Mąż Weroniki, szwagier hrabiego; Juliusa de Baraglioul, żarliwych katolików. Nawraca się pod wpływem wstrząsu abu sir.
LITERATURA ASTON:
biografia Pintera Dozorca mężczyzna po trzydziestce, mieszkający w nędznym pokoju w zachodnim Londynie. Niezdolny do zaprowadzenia porządku, gromadzi wiadra, zepsuty piecyk gazowy, nieczynny zlew i kawałki abu sir.
LITERATURA ANGSTROM HARRY:
biografia Królik abu sir.

Czym jest Sir Abu znaczenie w Słownik bohaterów A .

  • Dodano:
  • Autor: