FANTYNA co to jest
Kto to jest FANTYNA? Słownik znała swych rodziców. Była piękną blondynką. Porzucona w ciąży poprzez.

Biografia Fantyna

Kim był FANTYNA: bohaterka powieści W. Hugo Nędznicy dziewczyna z ludu, nie znała swych rodziców. Była piękną blondynką. Porzucona w ciąży poprzez ukochanego, który okazał się flirciarzem i lekkoduchem. Kiedy córka miała 3 lata, oddała ją na wychowanie karczmarzom, sama podjęła pracę w fabryce Madeleine´a ( Valjeana). Kiedy wyrzucono ją z pracy, stoczyła się na dno, została uliczną prostytutką. Umarła na gruźlicę. Przed śmiercią zobowiązała Madeleine´a do opieki nad Kozetą

LITERATURA FORNALSKI:
biografia Worcella Zaklęte rewiry kelner, a później kierownik sali w restauracji hotelu Pacyfik. Znany z brutalności wobec samowolnych młodszych pracowników;w poważne konflikty z nim popadał; Romek Boryczko fantyna.
LITERATURA FONTAN:
biografia postać z powieści E. Zoli Nana nieładny komik, prostacki aktor, dla którego; Nana rzuca; Steinera. Zdradza Nanę, bije ją, nareszcie obdziera z reszty pieniędzy i zostawia fantyna.
LITERATURA FORSYTE JUNE:
biografia J. Galsworthy´ego Saga rodu Forsyte´ów ukochana wnuczka; Jolyona Forsyte´a, jej tata uciekł od rodziny z cudzoziemką, matka inicjalnie zmarła;zaręczona z; Bosinneyem, porzucona poprzez niego dla fantyna.

Czym jest Fantyna znaczenie w Słownik bohaterów F .

  • Dodano:
  • Autor: