FANTYNA co to jest
Kto to jest FANTYNA? Słownik znała swych rodziców. Była piękną blondynką. Porzucona w ciąży poprzez.

Biografia FANTYNA

Kim był FANTYNA: bohaterka powieści W. Hugo Nędznicy dziewczyna z ludu, nie znała swych rodziców. Była piękną blondynką. Porzucona w ciąży poprzez ukochanego, który okazał się flirciarzem i lekkoduchem. Kiedy córka miała 3 lata, oddała ją na wychowanie karczmarzom, sama podjęła pracę w fabryce Madeleine´a ( Valjeana). Kiedy wyrzucono ją z pracy, stoczyła się na dno, została uliczną prostytutką. Umarła na gruźlicę. Przed śmiercią zobowiązała Madeleine´a do opieki nad Kozetą

LITERATURA FRANKENSTEIN WIKTOR:
biografia powieści M.W. Shelley Frankenstein opowiadający historię swego życia; Waltonowi, młody naukowiec, który od dzieciństwa skłaniał się ku nauce, interesował się filozofią natury, a będąc studentem na fantyna co to jest.
LITERATURA FIKUŚ:
biografia mały piesek, występujący w książce dla dzieci M. Kownackiej Plastusiowy pamiętnik lubił wszystko tarmosić i gryźć (poszarpał czapkę koleżance; Tosi fantyna definicja.
LITERATURA FRANKA:
biografia powieści P. Gojawiczyńskiej Dziewczęta z Nowolipek lubiła czytać książki. Po śmierci matki i wyjeździe ciotki do Łodzi przenosi się do schroniska na Mariensztacie. Próbowała drukować opowiadania w fantyna co znaczy.

Czym jest Fantyna znaczenie w Słownik bohaterów F .

  • Dodano:
  • Autor: