KONSUL GEOFFREY FIRMIN co to jest
Kto to jest FIRMIN GEOFFREY (KONSUL)? Słownik brytyjski konsul w Meksyku. Jego biografia jest.

Biografia Firmin Geoffrey (Konsul)

Kim był FIRMIN GEOFFREY (KONSUL): kluczowy bohater powieści M. Lowry´ego Pod wulkanem brytyjski konsul w Meksyku. Jego biografia jest historią inteligentnego, wrażliwego, "dobrze zapowiadającego się" człowieka, który popada w alkoholizm i umiera bezsensowną śmiercią, zastrzelony przypadkowo poprzez meksykańską bojówkę nacjonalistyczną. Scena staczania się do wąwozu z odpadkami ma charakter symboliczny. Dodatkowo komplikuje jego życie wątek miłości ( Ivonne Firmin) i złożony relacja do brata ( Hugh Firmin)

LITERATURA FIKALSKI ALFONS:
biografia jedna z postaci w komedii M. Bałuckiego Dom otwarty wodzirej, pracuje w banku wraz z; Żelskim. Człowiek od organizowania zabaw i tańców, podrywacz firmin geoffrey (konsul).
LITERATURA FREEMANTLE MARGARET:
biografia powieści I. Shawa Młode lwy młoda, smukła, pełna powabu, lubiąca się bawić Amerykanka, studiująca w Wiedniu scenografię. Bawiła w Alpach austriackich, gdzie spędzała Sylwestra. Została niemal firmin geoffrey (konsul).
LITERATURA FUM:
biografia fantastyczna postać z książki M. Wojtyszki Bromba i inni prowadzi turystyczny tryb życia, jego kluczowym zajęciem jest wypoczywanie firmin geoffrey (konsul).

Czym jest Konsul Geoffrey Firmin znaczenie w Słownik bohaterów F .

  • Dodano:
  • Autor: