KATARZYNA MAHEU co to jest
Kto to jest MAHEU KATARZYNA? Słownik małżeństwa Maheu, zakochana w; Stefanie Lantierze, uwiedziona.

Biografia Maheu Katarzyna

Kim był MAHEU KATARZYNA: postać z powieści E. Zoli Germinal piętnastoletnia córka małżeństwa Maheu, zakochana w; Stefanie Lantierze, uwiedziona poprzez brutalnego, prymitywnego Chavala. Na jego żądanie mieszka z nim i oddaje mu zarobione kapitał - za to wyklęta poprzez matkę ( Matka Maheu). Szlachetna, staje w obronie kochanka zdrajcy, poniewieranego poprzez tłum strajkujących. Odtrącona i wyrzucona z domu poprzez znudzonego Chavala, wiąże się ze Stefanem, który opiekuje się nią w trakcie katastrofy. Broniąc Katarzyny przed Chavalem, Stefan zabija go. Katarzyna umiera z głodu i wycieńczenia w zasypanej kopalni

LITERATURA MARGOŚKA:
biografia W. Orkana Komornicy komornica, po śmierci męża walcząca z; Chybą o należną jej zapłatę za pracę;własną walkę przegrywa, umiera z głodu i wycieńczenia, opuszczona poprzez wszystkich sąsiadów ( Satrowa maheu katarzyna.
LITERATURA MARSJANIE:
biografia G. Wellsa Wojna światów opancerzone olbrzymy, które przybyły na Ziemię w 1894 roku, w okresie wielkiej opozycji Marsa;opancerzenie składało się z trzech nóg i aluminiowego ciała;wyglądały jak kraby maheu katarzyna.
LITERATURA MAJOR:
biografia jedna z postaci w powieści B. Prusa Emancypantki dziarski mężczyzna w sile wieku, znany z ciętego języka, honorowy. Kochał się w; Brzeskiej, pomagał zorganizować koncert; Stelli Owsińskiej maheu katarzyna.

Czym jest Katarzyna Maheu znaczenie w Słownik bohaterów M .

  • Dodano:
  • Autor: