MATKA MAHEU co to jest
Kto to jest MAHEU MATKA? Słownik Toussainta Maheu, bretońska Hekuba. Zrównoważona, uległa, w.

Biografia Maheu Matka

Kim był MAHEU MATKA: postać z powieści E. Zoli Germinal czterdziestoletnia żona; Toussainta Maheu, bretońska Hekuba. Zrównoważona, uległa, w okresie strajku konsekwentna i zajadła. Traci garbatą Alzirę (śmierć z głodu), męża, córkę Katarzynę ( Maheu) (zasypana w le Voreux) i Zachariasza (w akcji ratunkowej). Janek ( Maheu) zostaje kaleką. Wdowa idzie do pracy w kopalni Jean Bart, aby zarobić na utrzymanie dziadka; Bonnemorta i pozostałych dzieci

LITERATURA MILLER DAISY, Właściwie: Annie P.:
biografia mikropowieści H. Jamesa Daisy Miller córka bogatego przedsiębiorcy z Schenectady, Ezry B. Millera. Wspólnie z matką, dziewięcioletnim bratem Randolphem i przewodnikiem Eugenio podróżuje po Europie maheu matka.
LITERATURA MEURSAULT:
biografia Obcego A. Camusa mieszkaniec Algieru, urzędnik, który wiódł szare życie z dnia dziennie. Matkę oddał do przytułku. Popełnił morderstwo bez powodu. Został osadzony w więzieniu. Po procesie, na którym maheu matka.
LITERATURA MALISZEWSKI:
biografia M. Hłaski Pierwszy krok w chmurach robotnik, który wraz ze swym szwagrem Heńkiem i sąsiadem Gienkiem brutalnie ingeruje w intymne spotkanie zakochanej pary (Heniek bije chłopaka i obraża dziewczynę maheu matka.

Czym jest Matka Maheu znaczenie w Słownik bohaterów M .

  • Dodano:
  • Autor: