MARIA co to jest
Kto to jest MARIA? Słownik mieszkającej w Krakowie;miała romans z wynajmującym u nich pokój.

Biografia Maria

Kim był MARIA: bohaterka dramatu T. Rittnera W małym domku córka wdowy mieszkającej w Krakowie;miała romans z wynajmującym u nich pokój; Doktorem, który ożenił się z nią, gdyż spodziewała się jego dziecka;zamieszkała z nim w małym prowincjonalnym miasteczku;lekceważona poprzez męża i otoczenie, zaniedbana, zakochuje się w; Jurkiewiczu, który prawi jej komplementy, chce z nim wyjechać, prawie ostentacyjnie manifestuje uczucie do niego, zostaje zastrzelona poprzez zazdrosnego męża

LITERATURA MÜLLER JOHANN:
biografia Szczypiorskiego Start Niemiec z ciała, Polak z duszy , socjalista, bojowiec PPS, więziony na Pawiaku, zesłany na katorgę. W okresie II wojny światowej wykorzystuje własne niemieckie pochodzenie maria.
LITERATURA MATKA:
biografia J. Joyce´a Portret artysty z czasów młodości zajęta domem i rodzeniem dzieci, miała ich dziewięcioro albo więcej, precyzyjnie nie wiadomo, ponieważ kilkoro zmarło;podporządkowana mężowi;chciała, aby maria.
LITERATURA MESSALINA:
biografia R. Gravesa Ja, Klaudiusz i Klaudiusz i Messalina ukochana żona; Klaudiusza. Za plecami męża spiskuje przeciw niemu, ośmiesza go, prowadzi rozpustny tryb życia. Ujawnienie jej przewin staje się maria.

Czym jest Maria znaczenie w Słownik bohaterów M .

  • Dodano:
  • Autor: