NARRATOR co to jest
Kto to jest NARRATOR? Słownik lecz zbuntowany przeciw schematom obowiązującym w jego sferze.

Biografia Narrator

Kim był NARRATOR: powieści S. Dygata Pożegnania młodzieniec dobrze urodzony, lecz zbuntowany przeciw schematom obowiązującym w jego sferze, dystansujący się wobec niej. Kapitał przeznaczone na pierwsze czesne uniwersyteckie postanawia wydać w lokalu z dancingiem, gdzie poznaje nietypową fordanserkę; Lidkę. Łączy ich dystans wobec sfer, do których należą. Wspólną "ucieczkę" - wycieczkę do Podkowy Leśnej kończy, sprowokowana poprzez narratora, interwencja jego ojca. Związkowi z nieodpowiednią kobietą ma zapobiec wyjazd chłopca na studia do Paryża. Przeżycia wojenne spotęgowały jeszcze poczucie wyobcowania wobec własnej sfery, która - dostosowując się do nowej rzeczywistości - przechodzi znaczące przeobrażenia

LITERATURA NARRATOR:
biografia Wojna światów człowiek żonaty, mieszkaniec Woking, po inwazji Marsjan odwiózł żonę do krewnych, do miasteczka Laterheard, wciąż uciekał kierując się w stronę Londynu, jednak; Marsjanie go wyprzedzali narrator.
LITERATURA NEMO KAPITAN:
biografia powieści J. Verne´a 20 000 mil podmorskiej żeglugi tajemniczy, zrażony do ludzi budowniczy podwodnej samowystarczalnej łodzi - Nautilusa . Nienawidzi społeczeństwa, lecz pomaga biednym, przeznaczając narrator.
LITERATURA NOZDRIEW:
biografia postać z powieści N. Gogola Martwe dusze ziemianin, który chce pobić; Czyczykowa, gdy ten nie ma ochoty kupować od niego różnych dodatków do martwych dusz. Karciarz i amator koni narrator.

Czym jest Narrator znaczenie w Słownik bohaterów N .

  • Dodano:
  • Autor: