Krzyżówka PIETRZAK co to jest
Kto to jest PIETRZAK? Słownik Barcz redemptorysta, Anglik polskiego pochodzenia, zaangażowany w co znaczy.

Czy przydatne?

Biografia PIETRZAK

Kim był PIETRZAK: jedna z postaci w powieści J. Kadena Bandrowskiego Generał Barcz redemptorysta, Anglik polskiego pochodzenia, zaangażowany w teatrzyk kukiełkowy; Jadzi, przez którą pragnie zbliżyć się do; Barcza, bo jest angielskim szpiegiem (wykradł plany mobilizacyjne). Wykorzystuje powiązania; Drwęckiej z; Krywultem. Pragnie wcielić w życie projekt kin polowych. Zakochany w żonie Barcza, po jej śmierci popełnia samobójstwo

Co znaczy PAN JAN:
Porównanie bohater powieści B. Prusa Anielka tata; Anielki, utracjusz, nieodpowiedzialny, lekkomyślny bon vivant. Uosabia wady polskiego ziemiaństwa pietrzak co znaczy.
Krzyżówka PALIVEC:
Dlaczego powieści J. Haška Dole i niedole dzielnego żołnierza Szwejka ordynus, właściciel gospody Pod Kielichem , którą regularnie odwiedza Szwejk. Wśród zatrzymanych po śmierci Ferdynanda jest jedynym pietrzak krzyżówka.
Co to jest PLASTUŚ:
Jak lepiej książki dla dzieci M. Kownackiej Plastusiowy pamiętnik malutki ludzik z plasteliny o sporym czerwonym nosie, odstających uszach i zielonych majteczkach. Mieszkał w piórniku; Tosi. Opisuje w swoim pietrzak co to jest.

Czym jest Pietrzak znaczenie w Słownik bohaterów P .

  • Dodano:
  • Autor: