SPARTACO ALLEGRETTI co to jest
Kto to jest ALLEGRETTI SPARTACO? Słownik pięćdziesięcioletni włoski pułkownik, dowódca oddziału.

Biografia Allegretti Spartaco

Kim był ALLEGRETTI SPARTACO: występuje w powieści M. Bulatovicia Bohater na ośle pięćdziesięcioletni włoski pułkownik, dowódca oddziału stacjonującego w czarnogórskim miasteczku. Otyły, bojaźliwy. Właściwie jedynym jego zajęciem - poza rutynowymi przeglądami wojska - było uprawianie seksu z miejscową prostytutką; Mariką Popović

LITERATURA ANZELM:
biografia Moliera Skąpiec ma powyżej 50 lat;tata; Walerego i; Marianny, uratował się z okrętu;po spieniężeniu majątku ukrywał się poprzez 16 lat pod nazwiskiem Anzelma;odnalazłszy swe dzieci, godzi się allegretti spartaco.
LITERATURA ARNOUX MARIA ANIELA:
biografia G. Flauberta Szkoła uczuć. Dzieje pewnego młodzieńca kobieta południowej urody, którą; Fryderyk Moreau spotyka przypadkowo w podróży i zakochuje się w niej najtrwalszą miłością swego życia. Już jej allegretti spartaco.
LITERATURA ALLWORTHY TOMASZ:
biografia Fieldinga Historia życia Toma Jonesa, a więc dzieje podrzutka szlachcic, dziedzic największych dóbr w hrabstwie Somerset, wdowiec. Podrzucono mu do łóżka niemowlę, którym się zaopiekował i został allegretti spartaco.

Czym jest Spartaco Allegretti znaczenie w Słownik bohaterów A .

  • Dodano:
  • Autor: